Top Gadget Reviewers

עדכון – Freeze Breeze נמכר במלואו בחנויות הקמעונאיות אך ייתכן ועדיין זמין באתר האינטרנט שלהם כאן

המזגן העוצמתי הזה מתמכר בכל שבוע!
בדקנו אותו כדי לראות למה!!

מכירה מוגבלת בזמן: 50% הנחה על Freeze Breeze

Reviewer-1.webp

Thomas Baker in Tech

הנה תוצאות הבדיקה המדהימות​!!

התפקיד שלי הוא לבדוק ולדווח על גאדג’טים אלקטרוניים כאן בפלורידה השמשית. וכאשר מדובר בטכנולוגיה ששומרת עליך מרוגע מהחום, אני בדקתי כמעט כל מוצר שיש בשוק. תאמינו לי – אתה צריך את זה כאן!

כשכולם חושבים על מזגנים ניידים, הם מניחים שכולם זהים. מחברים אותו לחשמל ומצליבים את האצבעות שהוא עוצמתי מספיק כדי לשמור עליך מרוגע ומתוקנן כל הקיץ. אך למרבה הצער, זה בדרך כלל אינו כך.

אז, כאשר החברה שלי ביקשה ממני לבדוק את מזגן האוויר החדש Freeze Breeze, לא התרגשתי מדי.

חשבתי – “ניסיתי את רוב המכשירים האלה ללא הרבה תועלת. הנה אנחנו שוב בסיבוב.”

אך הפעם – לא הייתי יכול לטעות יותר…

מה זה​?

באותו בוקר, החבילה הגיעה עם מזגן האוויר החדשני Freeze Breeze בתוכה לביקורת שלי. פתחתי את הקופסא והופתעתי מהשניה הראשונה ממה שראיתי.

חלק ממכשירי מזגני האוויר נראים מעט מסורבלים או חלשים, אך Freeze Breeze הוא בדיוק ההפך. חלק, קומפקטי ועוצב באופן מדהים, הייתי יכול לראות מיד שהוא בולט במיוחד לעומת מכשירים אחרים מסוגו. והעיצוב המינימליסטי והמודרני שלו מבטיח שהוא לא יראה מתוך המקום באף חדר.

זה היה בהחלט המזגן/מקרר הנייד הכי יפה שראיתי, אז קיוויתי באמת ש-Freeze Breeze יעבוד כמו שהוא נראה. אך מכיוון שכל מקררים ניידים אחרים שבדקתי היו כל כך ממוצעים, ניסיתי שלא להתרגש מדי.

עד כה, Freeze Breeze סימן את כל התיבות הנכונות, אך בואו נוודא – המבחן האמיתי הוא כמה הוא יכול לשמור עליך מרוגע במהלך הקיץ.

המבחן האמיתי - כמה טוב Freeze Breeze בשמירה עליך מרוגע?

למדתי את כל המפרטים וגיליתי ש-Freeze Breeze משלב חלק מההתקדמויות הטכנולוגיות החדשות ביותר של 2023. זה כאשר התחלתי להתרגש.

בניגוד למקררים ניידים אחרים ששמעתי עליהם, Freeze Breeze משלב מערכת קירור מהפכנית המשתמשת בטכנולוגיית Cooling Loop. המזגן מכיל מיכל מים בצד שמוסננים דרך אלמנט קירור טיטניום מיוחד לפני התאיידות לאוויר קר, והתוצאות מדהימות.

Freeze Breeze מסוגל לספק כוח קירור מדהים לעומת מכשירים אחרים מגודלו. ולא רק זאת, הוא יכול לעשות את זה עם שבריר מהחשמל, עם הפוטנציאל לחסוך לכל משתמש הון קטן בעלויות אנרגיה.

היתרונות הפוטנציאליים של הטכנולוגיה החדשה הזו היו אדירים.

“זה לא מזגן נייד רגיל. העיצוב המתקדם ומערכת הלולאת הקירור של Freeze Breeze מניחים אותו בראש ובראשונה מבין מזגנים ניידים אחרים בשוק.”

מה הופך את Freeze Breeze לייחודי?

מתברר שהיו כמה התקדמויות ענק באופן שבו מקררים מהירים סביבות בשנתיים האחרונות. אך עד כה, Freeze Breeze הוא המזגן הנייד היחיד שמיישם אותם. מרשים מאוד!

שפכתי כוס מים למיכל הגדול של Freeze Breeze כפי שנדרש, ואז התחברתי לשקע קיר והפעלתי את המכשיר. זו הפעם שבה הדעה שלי קפצה למעלה מאות רמות.

בתוך שניות הרגשתי אותו משפריץ אוויר מרענן וקר כקרח – תחליף מרהיב לחדר הסלון המצומצם שלי שהגיע ל-90 מעלות! והמכשיר הזה הוא עוצמתי…

הנחתי את Freeze Breeze בקצה הסלון שלי שמשטחו 400 רגל רבוע, וחשבתי שיש לו מלאה. אך במהלך 4 דקות מהרגע שהפעלתי אותו, הטמפרטורה בחדר ירדה מ-90 מעלות חמות מאוד ל-70 מעלות מרעננות וקרות בזמן חפוז. ועם כל העוצמה שהספק, Freeze Breeze כמעט ולא נשמע בתהליך!

לא יכולתי להאמין. אני לא משתמש במילה זו לעיתים, אך Freeze Breeze הוא פשוט מדהים.

נשארתי מרוגע ונוח כל היום (והליל!)

עם הגדרות משתנות אני יכול בקלות להתאים את Freeze Breeze לטמפרטורה שמתאימה לי. השארתי אותו פעיל לאורך כל היום, ומכיוון שהוא כל כך קל, בעת השכבה לישון הבאתי אותו לחדר שלי וישנתי עם המכשיר פעיל. זה היה השינה הטובה ביותר שלי זה מזמן. אבל חכו…

אני יכול לשמוע את השאלות עכשיו… כמה חשמל אתה משתמש כשהמכשיר הזה פועל כל הזמן?!

התשובה – כמעט אף אחת. בניגוד ליחידות AC הגדולות של 3500W שאנחנו רגילים לראות שמשבשות את חשבונות החשמל שלך מעבר ללילה, Freeze Breeze עובד בפחות מ-10% מהכח הזה. עם רמות יעילות אנרגיה מדורגות A, זה אומר שאני יכול להשאיר אותו פועל מתי שאני רוצה – ללא חשש מחשבונות בלתי צפויים. תחליף מדהים אני מבטיח לכם!

“Freeze Breeze הוא מצב של מנצח-מנצח. המחיר מדהים, יעילות האנרגיה מצוינת, והתוצאות של הקירור מרהיבות.”

בדרך כלל אני צריך להחזיר את הדגמים לביקורת, אך רציתי לשמור על Freeze Breeze לעצמי כדי שאוכל ליהנות מבית מרענן וקר לאורך חודשי הקיץ החמים. אז שילמתי את הכסף ושמרתי עליו. אפס תחרטות!

אני ממליץ בחום על Freeze Breeze air cooler עם אגודל שמים!

הנה הפרטים!

 1. טכנולוגיית COOLING LOOP
  Freeze Breeze משתמשת במים רגילים כדי לספק קירור נוזלים מבקרים שהוא יעיל וחזק יותר מכל מכשיר קירור נייד אחר שניסינו.

 2. מקרר במהירות בדקות
  לחדרי שינה וסלונים זה אידיאלי במיוחד. זה יכול לקרר חדר מ-90 ל-65 מעלות במהלך דקות ספורות. כמובן, אם החדר שלך קטן יותר, זה יעבוד אפילו מהר יותר!

 3. שימוש פשוט וקל
  פשוט מחברים אותו, ממלאים אותו במים ודלפקים אותו. Freeze Breeze מתחיל מיד לקרר את החדר שלך לרמה הרצויה, בזכות הגדרות המשתנות שלו שקל לשנות.

 4. עיצוב אלגנטי ומודרני
  המכשיר הזה נראה מצוין בבית ומתמזג בקלות עם הקישוט שלך. חלק ומודרני, הוא מרגיש בבית בכל חדר שהוא ממוקם בו.

   
 5. יעילות אנרגטית מעולה
  בניגוד למזגנים מלאים אחרים שמעלים את חשבונות החשמל שלך לגבהים, Freeze Breeze משתמשת בכמויות נמוכות של חשמל, כך שאתה לעולם לא תצטרך לדאוג לחשבונות אנרגיה גבוהים.

 6. ערך מדהים
  תהיה כל כך מרוצה מ- Freeze Breeze שתרצה להזמין שניים או שלושה למתנה לחברים ובני משפחה שסובלים מהחום בקיץ. ועם מחיר כל כך טוב, תוכל להרשות לעצמך אותם בקלות.

 7. אחריות החזר כספי מוחלטת
  אם מסיבה כלשהי אתה חושב ש- Freeze Breeze אינה מתאימה לך, פשוט שלח אותה חזרה תוך 30 יום וקבל החזר כספי מלא, ללא שאלות.

   

האם יש חסרונות ב-Freeze Breeze?

כן, ה”חסרון” הוא שהם נמכרים כמו משוגעים. אלפי יחידות בשבוע. ה”חסרון” הוא שיכול להימכר לגמרי לפני שתוכל לתפוס את שלך, אז עבור מיד לאתר הרשמי ותקבל את המציאה של השנה!

איך אני מקבל אחד?

כרגע, Freeze Breeze זמינה עם הנחה עצומה של 50%, אם עדיין יש מלאי. אך עם החזאים שמנבאים שזה עשוי להיות אחד מהקיצים החמים ביותר שנרשמו, הזמן לרכוש אחד הוא עכשיו, לפני שהכל מתמכר ואתה נאלץ להמתין עד השנה הבאה. לחץ על הקישור למטה כדי לקבל את שלך עם ההנחה הגדולה של 50% (אם עדיין זמינה).

נכון ל-15 ביולי – מאז ש-Freeze Breeze הופיע בתקשורת הבינלאומית הגדולה, נוצר בuzz מדהים. בזכות הפופולריות שלה והביקורות החיוביות, המלאי מתרוקן מאוד.

“מזגן הנייד Freeze Breeze הוא מנצח מוחלט! הוא שומר עליי מרוענן אפילו בימים החמים ביותר. זה כל כך פשוט להגדיר אותו ולהשתמש בו. זהו מוצר שחייבים להחזיק בעונת הקיץ!”

יוסף, תל אביב

“Freeze Breeze היא משנהת משחקים! היא שומרת עליי מרוענן ונוח אפילו בשיא החום של הקיץ. להגדיר אותה ולהשתמש בה זה קליל. לדעתי, זה חיוני לימים החמים של הקיץ!”

רחל, חיפה

“Freeze Breeze מסופר חזקה, ומחסוך לי הון בחשבונות החשמל! אני יכול להביא אותה לאן שאני הולך, בין אם זה בבית, בעבודה, או אפילו בחופשה. היא קומפקטית, קלה, וזולה מאוד להפעלה. אני ממש מתלהבת ממנה!”

מרים, ירושלים

“Freeze Breeze היא בהחלט המכשיר הטוב ביותר מסוגו שניסיתי! היא תמיד איתי, בין אם בבית, בעבודה, או אפילו בטיולים שלי. היא קטנה, קלה לנשיאה, ועובדת באופן מדהים – משמרת אותי קריר לאיפה שאני הולך. אני לא יכול לבקש יותר!”

אברהם, באר שבע

“Freeze Breeze סוף סוף הפכה את חום הקיץ לנסבל עבורי. העיצוב המלא סטייל שלה מתאים בהתאמה מושלמת לדירה הנוחה שלי, והקירור שהיא מספקת הוא מצוין. כבר לא ניצוצות בימים חמים וחניקים. תודה רבה!”

לאה, אילת

"רוצה להתקרר? עדיף לפעול מהר"

“קנה את Freeze Breeze שלך מהאתר הרשמי כאן אם עדיין יש במלאי.”